logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ PENA CLEANING РАДА ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ

Ми, клінінгова компанія Pena Cleaning, пропопонуємо професійну допомогу у сфері послуг з прибирання як бізнес, так і індивідуальним Клієнтам. Спеціалізуємось на прибирання офісних і комерційних приміщень, а також апартаментів, квартир і будинків.

клининговые компании киев

ПЕРЕВАГИ СПІВРОБІТНИЦТВА С PENA CLEANING:

• висока якість надання послуг підтвердженна численними відгуками;
• досвідченний та відмінно навченний персонал;
• високий рівень особистої культури ниших співробітників;
• постійний контроль нащої служби контролю якості;
• швидка реакція на непередбачувані ситуації;
• доручену нам роботу ми виконуємо вчасно і добросовісно;
•послуги надаємо з використанням спеціалізованих хімічних речовин та обладнання Karcher;
• гарантія 100%-го задоволення результатом.

ЧОМУ МИ?

Ми молода компанія, що динамічно розвивається. Для нас прибирання  це мистецтво, яке необхідно постійно покращувати задля досягнення довершенності в усьому. Нам з досвіду відомо, що не кожна компанія може впоратись з витонченими потребами людей наділених, як і ми, сильним відчуттям естетики.

Шукаєте надійну клінінгову компанію в Києві? Ми гарантуємо, що ПІСЛЯ НАС НЕ ТРЕБА ПРИБИРАТИ, ПРОСТО ЧИСТИЙ ПРЕСТИЖ – це не лише порожній звук.

Наша компанія складається з людей, що сповідують ті самі цінності, і вони щодня будують позитивні відносини з Клієнтами. Ми не наймаємо випадкових людей. Ми розуміємо, що наші співробітники представляють нас на вулиці, тому у Ваш дім, квартиру, апартаменти чи офіс ми відправляємо людину культурну, стриману і повністю захоплену своєю роботою.
Нашу пропозицію ми готуємо завжди, спираючись на Ваші індивідуальні потреби, беручи до уваги будь-які пропозиції. Ми тут для того, щоб створити чистий та безпечний інтер’єр оточуючого середовища.
Зверніть увагу! Усі роботи контролюються власним відділом котролю якості, який на сьогоднішній день контролюють правильність виконаних робіт і залишається у постійному контакті з вами.

 

ПОПУЛЯРНІ ПОСЛУГИ ПРИБИРАННЯ:

Прибирання квартир та будинків.

Наш персонал має відповідну кваліфікацію, виключно чесні та культурні спеціалісти, які забезпечать професійне і добросовісне виконання прибирання Вашого дому.
Як ніхто інший, ми приділяємо багато уваги до деталей своїх дій, прагнучи до досконалості.
Завжди уважно прислухаємось до потреб і відкриті для будь-яких пропозицій наших Клієнтів.
Мі надаємо послуги з прибирання на постійній основі або одноразово, однак той, хто скористався нашими клінінговими послугами хоча б один раз, завжди звертається до нас знову.

Клининговые услуги в Киеве

Компанії та офіси.

Ми спеціалізуємось на прибиранні офісних та комерційних приміщень. Прагнемо до налагодження довгострокових відносин з Клієнтом. Основною метою нашої діяльності є найвища якість та ефективність наданих послуг, а отже, задоволення Клієнта від виконаної нами роботи.
Надаємо широкий спектр клінінгових послуг, свою пропозицію підлаштовуємо відповідно до індивідуальних потреб Клієнта. Гарантією нашої якості є перевірений та досвідчений персонал, використання професійного обладнання фірми Karcher та постійне вдосконалення методів роботи.

Медичні кабінети.

Команди професіоналів швидко і якісно виконають поставлене завдання, зроблять дезинфекцію кожної поверхні. Час прибирання встановлюється індивідуально у залежності від ваших потреб та вимог. До спектру послуг входять тут, окрім загального прибирання (стандартний будинок, офіс), а також спеціалізовані послуги – дезинфекція, відповідне сортування  відходів для їх утилізації, тощо.

Качественный клининг

Висновок.

Прибирання - це мистецтво, яке необхідно постійно вдосконалювати. Наші пропозиції ми готуємо завжди. Спираючись на Ваші індивідуальні потреби та беручи до уваги будь-які пропозиції. Ми тут для того, щоб створити чистий та безпечний інтерєр та оточуюче середовище навколо Вас.

Не соромтесь звертатись, і Ви побачите, що після нас не треба прибирати!

Наші клієнти: