logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНА ХІМЧИСТКА В КИЄВІ

Компанія Pena Cleaning пропонує:
● хімчистка шкіряних та м’яких меблів;
● хімчистка килимових поверхонь, флотекса;
● пропарювання та хімчистка штор, тюлі, жаалюзі;
● хімчистка салонів автомобілів, яхт.

Основна мета хімчистки або ж професійної сухої чистки - видалення плям та бруду, котрі не піддаються очищенню звичайним способом, з використанням звичайних миючих засобів. Методом хімчистки проводиться видалення і профілактика кліщів.

хімчистка київ

Хімчистка м’яких меблів - задача не тільки досить складна. але й небезпечна. Погодьтесь, що зіпсовані меблі все ж таки можна замінити, а от втрачене здоров’я - ні. Хімчистка м’яких меблів - задача не лише досить складна, але й небезпечна. Адже через незнання процесу ви можете невиправно пошкодити меблі, а також нанести шкоду своєму здоров’ю.
Рекомендуємо замовляти послугу хімчистки у нашій компанії Pena Cleaning. Спеціалісти Pena Cleaning оцінюють забруднення та індивідуально підбирають чистячі засоби і спосіб очищення.
На початковому етапі спеціаліст компанії оцінить загальний стан, підбере необхідні миючі засоби і тоді почне реанімацію. Після хімчистки ваші офісні і домашні меблі повернуть свою молодість і свіжість, щоб знову радувати вас своїм первозданним виглядом.
Для нас не має значення кількість плям та їх походження - ми видалимо будь-які спеціальними засобами та обладнанням. В основному ми використовуємо три види хімічної чистки: суха чистка, суха пінна чистка та хімічна чистка вологим способом. Кожен різновид чистки застосовується до різних видів забруднень та об’єктів.
Для підлоги найчастіше доводиться застосовувати преший тип - суху чистку, у випадку з м’якими меблями можливе використання сухої пінної або ж хімічної вологої. Спеціальні машини роторного та піногенераторного виду наносять і чистять піною ваші улюблені предмети домашнього комфорту.
У деяких випадках килими, доріжки або покриття доведеться забирати “на стаціонарне лікування” у спеціальних професійних машинах вологим способом.
Процес хімчистки меблів складається з декількох етапів:
- попередня локальна чистка плям за допомогою спеціальних засобів;
- чистка екстракторним методом;
- видалення відпрацьованого розчину;
- дезодорування;
- обробка поверхні антистатиком.


Якщо ви встигли помітити, процес хімчистки доволі складний і часом багатоетапний, тому цю відповідальну справу краще за все доручити спеціалісту, котрий найбільш ефективно і професійно виконає хімічне очищення будь-яких меблів,покриттів і речей з вашого оточення.

Ми пропонуємо хімчистку натуральних, синтетичних килимових покриттів. За необхідності ми здійснюємо вивіз килимових покриттів до спеціального цеху.
А також наша компанія із задоволенням допоможе вам з прибиранням у вашій квартирі.

Подивитись вартість хімчистки.

Замовити хімчистку у Києві ви можете, зв’язавшись з нашим менеджером за тел. (044) 539-06-66 або написати нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість послуги від 20 грн за 1м2.

Наші клієнти: