logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ МИТТЯ ВІКОН В КИЄВІ

Миття вікон Київ

Напевно, всі погодяться з тезою, що миття вікон це одн5е з найненависніших прибирань. Особливо у великих містах і будинках, що розташовані неподалік від доріг та автомагістралей. Вікна забруднюються швидко, а їх миття задача не з легких. Ми допоможемо вам вирішити цю проблему. Наш кваліфікований і навчений персонал виконає цю роботу швидко та якісно. Ми гарантуємо, що вимиті нами вікна будуть чистими, як ніколи раніше. Завдяки нам ви зекономите багато часу, який зможете використати більш творчо на цікаві заняття.

Мийка вікон ціна

ПРОПОЗИЦІЯ З МИТТЯ ВІКОН: 

Ми пропонуємо комплексну послугу миття вікон для різних типів об’єктів. Під час вибору техніки для виконання замовлення, ми враховуємо, перш за все, ступінь складності і доступності очищуваних поверхонь. У звязку з цим ми можемо вам запропонувати нашу послугу за допомогою звичайних методів, а також з використанням спеціалізованого обладнання.

Роботи з миття вікон на висоті виконуються нашими альпіністами, це ідеальний спосіб очищення скляних поверхонь багатопоферхових офісних будівель. Замовлення такого характеру виконуються також за допомогою телескопів, ліфтів та на канатах.

Вимити вікна у Києві

Ми пропонуємо послуги:

Ми пропонуємо послуги:
миття вікон для компаній: нашою метою є надання професійних послуг миття вікон у фірмах, офісах, організаціях жкг за дуже вигідними цінами;
миття вікон в будинку чи квартирі: ми віддані нашій роботі, і прагнемо досягти задоволеності клієнтів кожного разу, незалежно від того, маленьке чи велике замовлення миття вікон.
● миття вітрин: чому чисте скло це так важливо? Чисті вікна створюють імідж вашої компанії. Адже перше враження найголовніше.

Наша пропозиція включає в себе:

● Миття вітрин, вікон і скла вітрин, рекламних щитів;
● Очистка всіх скляних поверхонь ( сходи, дзеркала і т.п.);
● Миття вікон зовні і всередині офісів, автосалонів;
● Миття вікон від землі до 7 метрів за допомогою спеціального обладнання;
● Видалення з вікон клею, будівельних розчинів та фарб;
● Підтримання у чистоті рольставнів та баннерів.

 

Ми до ваших послуг 24 години на добу. Швидко, дешево і надійно - це наше гасло!

Чому варто скористатися нашими послугами?

Від самого початку нашої діяльності ми робимо ставку на професіоналізм і якість надання послуг, які сьогодні можуть підтвердити наші задоволені клієнти. У нас є досвід миття скляних поверхонь як невеликих обєектів, наприклад, у коттеджах на одну родину, квартирах, так і на великих обєктах: школи, суди і офісні обєкти, а також магазини і торгівельні центри.

Керуючись знаннями, персонал клінінгової компанії Pena Cleaning радять клієнтам під час вибору правильної технології миття вікон, у відповідності з очікуваннями клієнта. Ми маємо сучасне обладнання, щоб виконати будь-яке замовлення, в будь-який час на території Києва. Завдяки великому досвіду наша компанія може запропонувати відмінні ціни на послуги з миття вікон і вітрин на найвищому рівні.

КЛАСИЧНЕ МИТТЯ ВІКОН ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ЕКОЛОГІЧНЕ МИТТЯ ВИСОКИХ ВІТРИН ДЕМІНЕРАЛІЗОВАНОЮ ВОДОЮ.

мийка у квартирах

МИТТЯ ВІКОН В КОМЕРЦІЙНИХ ПРИМІЩЕННЯХ:

Миття вікон в офісних приміщеннях, школах, готелях, судах, дитячих садках, організаціях, кооперативах тощо.

мийка у будинках

МИТТЯ ВІКОН В БУДИНКАХ:

У вас нема ні часу, ні бажання, а може, і здоров’я виконати миття вікон в квартирі? Ми помиємо їх за вас!

мийка вітрин

МИТТЯ ВІТРИН: 

Вже давно відомом, що чиста і прозора вітрина більш ефективно приваблює клієнтів.

Якщо ви зацікавлені у співпраці з нами замовити миття вікон Київ ви можете прямо зараз по тел. (044) 539-06-66.

Наповніть ваш дім сонячним світлом прямо сьогодні!

Наші клієнти: