logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

Якщо Ви потребуєте разового прибирання квартири, будинку чи офісу або ж Вам необхідні регулярні комплексні послуги, будьте впевнені, що кожна з послуг, що надаються компанією Pena Cleaning виконується на високому якісному рівні і повністю виправдає Ваші очікування.
В даний час перелік послуг компанії включає в себе:

- Прибирання квартир;
- Прибирання офісів;
- Прибирання будинків;
Мийка вікон;
Хімчистка;
Щоденне прибирання;
Прибирання після будівництва;
Прибирання після потопу та пожежі;
Прибираня після нещасних віпадків.

Ми застосовуємо найсучасніші методи очищення і професійне обладнання, завдяки чому досягаємо ефективного видалення всіх забруднень, пилу і плям на меблях і поверхнях. У нашій практиці багато завдань, які ми виконували для наших клієнтів. Замовивши один раз послуги в нашій компанії, Ви ніколи не будете знову думати про інший варіант.

 

Поряд з нашою готовністю до роботи і перерахованими вище перевагами формується ідеальне поєднання, що робить клінінгову компанію Pena Cleaning Вашим надійним помічником для прибирання і очищення приміщень!
Ми любимо і поважаємо наших клієнтів, а питання репутації для нас першорядне. У нас досить широке коло постійних клієнтів, які хочуть, щоб будинок зберігався в чистоті і порядку, вберегти свої нерви, час, а жінкам ще й манікюр і ніжність ручок.

Для нас Ваша головна біль - улюблена робота, і ми займаємося нею із задоволенням і найкращим чином.

Наші клієнти: