logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ КВАРТИР У КИЄВІ

прибирання квартир у Києві 
Шукаєте компанію котра зможе підтримувати вашу квартиру у чистоті? Співпраця з клінінговою компанією Pena Cleaning це впевненість у тому, що прибирання буде виконане своєчасно та якісно. Ми гарантуємо високу якість послуг за конкурентоздатними цінами. Задоволення потреб клієнтів є нашим найвищим пріорітетом. Перевірте нас!

професійне прибирання квартир 

ПРОПОЗИЦІЇ З ПРИБИРАННЯ КВАРТИРИ:


Пропозиція прибирання призначена для власників квартир в Києві та околицях. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з прибирання квартир та спеціалізовані послуги. Прибираємо за допомогою найновішого обладнання та використовуємо сучасні технології.

прибирання у квартирі 
Сучасні рішення дозволяють: 

• Ефективно видаляти бактерії та пилових кліщів;
• Використовувати мінімальну кількість хімічних речовин та води;
• Досягти найкращого результату в найкоротші строки.


Ми пропонуємо: 

Миття вікон, рам, жалюзі, вішання штор;
Генеральне прибирання квартир після ремонту або перед в’їздом в нову;
• Очищення різноманітних видів поверхонь з використанням відповідних технологій;
• Прання килимів, доріжок, килимових поверхонь;
• Прання і прасування;
• Прибирання ванної кімнати, кухні і т.п.


Завдяки нашим послугам ви отрумуєте: 

• Ретельне підтримання чистоти у ваших квартирах;
• Збільшення кількості вільного часу;
• Позбавляєтесь неприємного обов’язку з прибирання квартири;
• Більший комфорт використання квартири завдяки ідеальній чистоті;
• Можливість проведення прибирання в будь-який час, достатньо подзвонити оператору котрий організує прибирання, можливість прибирання в години вашої відсутності під наглядом консьєржа.


Ми робимо прибирання з мінімальним використанням хімічних речовин, не залишаємо сміття в найменших щілинах, препарати, які ми використовуємо попереджають появу пилу котрий зазвичай з’являється одразу після прибирання квартири.


ШВИДКА ТА ЕФЕКТИВНА КОМАНДА

Команда Pena Cleaning це експерти у прибиранні квартир. Вони мають необхідні знання, професійне обладнання і очищаючі речовини, необхідні для комплексного та ефективного прибирання квартири. Ми забезпечимо Вам чисті ванну і душ без кам’яного нальоту, меблі без пилу і задоволення від чистого дому.
Приділіть 60 секунд на визначення своїх потреб і Ваш будинок не буде вашим ворогом! Прибирання квартири та підтримання її в чистоті починається з ціни 20 грн за кв.м.! мінімальна вартість замовлення: 1000 грн.

прибирання квартир ціни 

А вам знайоме це відчуття? Ми готові прийти на допомогу 24 години на добу!
Можливо, Вас цікавить, скільки коштує прибирання квартири? Ціни на окремі послуги ви можете дізнатись у прайсі. Потрібна прибиральниця у квартиру? Pena Cleaning її забезпечить!
Дізнатись ціну прибирання квартири! Телефонуйте прямо зараз +38 (044) 539-06-66. Відповімо Вам якнайшвидше і надамо безкоштовну оцінку вартості. Надамо кошторис на прибирання квартири котрий не включає жодних прихованих витрат, сума оцінки є остаточною.
Витремо, вимиємо та відновимо порядок у вашому домі, щоб ви змогли насолоджуватись порядком кожен день.

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР: ВІДПОВІДІ НА ГОЛОВНІ ПИТАННЯ

вартість прибирання квартир

Прибирання квартир в Києві - це наша спеціальність

Прибирання квартир є однією  з найбільш необхідних послуг у наші дні. Кожен хоче бути вільним від повсякденних обов’язків , мріє про те, щоб хтось прийшов і зробив все за нього… Йдучи на зустріч Вашим очікуванням, ми створили компанію, яка призначена для служіння Вам. Роздумуючи над вибором правильної компанії Вам необхідно відповісти собі на декілька запитань:

Скільки я можу витратити на прибирання квартири?

•Клінінгова компанія Pena Cleaning регулює вартість прибирання квартир, враховуючи час і якість послуг, що надаються, завдяки чому гарантує найнижчі ціни на прибирання квартири у співвідношенні добросовісності, професіоналізму та якості.

Скільки часу йде на прибирання квартири?

•Для того, щоб наші послуги були виконані якісно і при тому в найкоротші строки, ми підбираємо кількість співробітників, які прийдуть прибирати Ваш дім, враховуючи метраж Вашої квартири.

Чи можу я довірити свою квартиру вашій прибиральниці?

•Співробітників ми підбираємо з достатньою увагою та формуємо у них звички: добросовісності, конфіденційності, чесності та професіоналізму.

Якщо ви зацікавлені у співробітництві з нами, замовити прибирання квартир Ви можете прямо зараз по тел. (044) 539-06-66.

Клінінгова компанія Pena Cleaning - це правильний вибір!

Наші клієнти: