logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ БУДІВНИЦТВА В КИЄВІ 

Не дарма ремонт порівнюють зі стихійним лихом. А що вже говорити про будівництво нового будинку або приміщення...
Після завершення будівництва нової будівлі прибирання там зазвичай вистачає на багато днів і вимагає «залізних» нервів, а також певних знань щодо очищення того чи іншого покриття або від певного виду будівельних матеріалів.

прибирання після будівництва

Після будівництва прибирання включає в себе не тільки вивезення купи будівельних відходів та сміття, а й видалення плям від фарби, шпаклівки, піни, побілки та інших будівельних «штучок». Часто самостійні спроби відтерти фарбу від пластикового підвіконня або вікна призводять до зіпсованої поверхні і «змащують» позитивні відчуття від ремонту або будівництва . А що говорити про дорогий декор або елементи унікального дизайну?
В такому випадку, Pena Cleaning прийде до Вас на допомогу і візьме на себе неприємні моменти післябудівельного прибирання.

Наша надійна і перевірена зброя в боротьбі зі сміттям і брудом - це величезний досвід, професійне обладнання та цілий арсенал відмінних спеціальних хімічних засобів.
Будь-яке прибирання після будівництва нам до снаги - миття вікон після шпаклівки і фарби, видалення будівельного сміття, бруду і пилу, усунення плям різного походження на стіні і стелі, хімчистка підлоги, а також приведення в порядок інших предметів побуту, аж до меблів.

Після візиту команди Pena Cleaning в післябудівельний хаос Вашого приміщення, Ви будете приємно здивовані, не побачивши звичайних для такої справи білястих розводів на вікнах і підлозі, а вся робота займе лічені години .
Також ми виконуємоі такі роботи як : проміжне прибирання - коли процес будівництва або ремонту ще не завершений, але прибирання вже життєво необхідне, і косметичне прибирання - фінальний акорд перед початком нового життя в новій будівлі.

Всі етапи післябудівельного прибирання суворо контролюються, і кожен співробітник працює над очищенням Вашого майбутнього місця проживання «як для себе», озброєний при цьому значним арсеналом найкращих засобів і новітнього обладнання .
Pena Cleaning - це Ваша чарівна паличка в ситуаціях, коли руки опускаються від післяремонтних і будівельних робіт.

Замовити прибирання після будівництва в Києві Ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером
по тел. (044) 539-06-66 або написати нам на e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість прибирання від 20 грн. за 1 м2.

Наші клієнти: