logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ НЕЩАСНИХ ВІПАДКІВ  В КИЄВІ

Крім стандартних клінінгових послуг наша компанія Pena Cleaning також спеціалізується на прибиранні після нещасних випадків. Тому замовник може до нас звернутися із замовленням будь-якої складності.

прибирання після вбивств

Навіть таке приміщення ми приберемо швидко і якісно! 

ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУВАТИ?

Ми можемо виконати замовлення з прибирання, пов'язані з природною смертю, вбивством, самогубством і іншими трагічними подіями. Наші фахівці проведуть такі види прибирання швидко, ефективно і, перш за все, безпечно. Наша спеціалізірованнае прибирання після смерті в Києві включає в себе різні етапи роботи - в залежності від рівня забруднення приміщення.

У перелік наших послуг включено вивезення непотрібних речей і меблів з подальшою їх утилізацією. Після роботи наших співробітників замовник отримає повністю чистий будинок або квартиру. Також ми прибираємо неприємний запах з кімнати, в якій сталася трагічна подія. Нарешті, ми проведемо прибирання всіх приміщень, де стався нещасний випадок:

- Комори;
- Підвали;
- Кімнати або вкрай запущені апартаменти.

Після оформлення заявки на прибирання після нещасних випадків або вбивства ми відправляємо свого оцінювача. Ми також можемо зробити оцінку в дистанційному режимі, якщо наш клієнт відправить фотографії потрібного приміщення по електронній пошті. При цьому наш клієнт може отримати безстрокову гарантію на надані послуги і отримає найнижчу ціну на ринку без зниження якості обслуговування.

Дуже важливим фактором в цій роботі є ризик прямого контакту з бактеріями, кров'ю, біологічними рідинами, небезпечними грибками, вірусами, патогенними мікроорганізмами та іншими речовинами, що представляють небезпеку для здоров'я і життя. Тому прибиранням після вбивства займаються команди технічних фахівців, які мають великі знання і технічний фон в своїй галузі.

В решті решт ми повністю видаляємо рідини, органічні відходи, кров, тканини, які знаходяться на довіреному нам об'єкті. Прибирання після вбивства в Києві - це наша спеціалізація - швидко, якісно, без зайвих питань.

ЕТАПИ ВІКОНАННЯ НАШОЇ РОБОТИ:

Прибирання після нещасних випадків проводитися поетапно, залежно від ступеня забруднення об'єкту.

Етап 1 - вивезення з квартири меблів, речей і сміття ( можливість утилізувати меблі);

Етап 2 - демонтаж підлог, паркету, очищення стін від шпалер, термічне очищення стель;

Етап 3 - дезінфекція об'єкта спеціалізованими засобами;

Етап 4 - дезінфекція після вбивств з використанням нейтралізуючого реагенту тілесних рідин, крові, тканини;

Етап 5 - видалення тканин, фекалій та інших слідів загиблого за допомогою спеціалізованої машини;

Етап 6 - захист тканин і рідин померлих в контейнерах;

Етап 7 - дезодерація приміщення, очищення від запахів.

Таким чином, ми повністю очистимо довірений нам об'єкт , незалежно від складності дорученого замовлення , і виконаємо прибирання сходових клітин, коридору та ліфтів. 

ЧОМУ САМЕ МИ?

Наша компанія допоможе будь-якому клієнту в скрутну для нього хвилину, позбавляючи його від додаткового тягаря завдань. Ми працюємо з кожним клієнтом індивідуально і з розумінням його ситуації. У нас є можливість провести комплексну очистку приміщення після розпаду тіла і освіжити квартиру або будинок після будь-якого трагічної події. Ціна на прибирання після вбивства в Києві на сьогоднішній день у нас найнижча, зателефонуйте за тел.: (044) 539-06-66 та переконайтеся самі.

ПРИБИРАННЯ МОГИЛ:

прибрання могил

Оскільки в подібних випадках до нас звертаються через трагічні події, ми можемо запропонувати послугу прибирання могил в Києві. Це допоможе нашим клієнтам повністю звільнитись від додаткових пошуків. Ми гарантуємо якісний результат і оперативні терміни виконання роботи.

ХТО МОЖЕ ДО НАС ЗВЕРНУТИСЯ?

Оскільки діяльність нашого клінінгового центру є повністю офіційною, ми можемо запропонувати свої послуги наступним клієнтам:

- Корпораціям, державним установам, поліції;
- Фізичним особам;
- Готелям;
- Житловим кооперативам, товариствам і т. д.

Замовити послугу після нещасних випадків прямо зараз ви можете за тел.:
( 044 ) 539-06-66

Наші клієнти: