logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОТОПУ І ПОЖЕЖ

Як кажуть мудрі люди, від суми та від тюрми не зарікайся. Так само не слід недооцінювати сусідів або новенькі сілумінові деталі в сантехніці. Пожежа і потоп - стихійні лиха, від яких ніхто не застрахований, навіть найуважніший і пильний господар. Адже біда може прийти до Вас не з Вашої вини.

прибирання після потопів та пожеж

Звичайно, краще попередити, ніж загасити, але ...
Якщо у Вашому будинку, офісі або іншому приміщенні все ж сталася пожежа або повінь, не впадайте в паніку! Pena Cleaning завжди подасть Вам руку допомоги - ми ліквідуємо сумні наслідки швидко і без сліду від того, що сталося.
Найбільш затребуваною все таки залишається послуга по уборі приміщень від потопів та інших подібних катастроф. На жаль, наші труби і перепади напорів води, а то і просто включені при відсутності води крани, досить стандартна біда. 

Найголовніше, що необхідно зробити в першу чергу - це перекрити воду і зателефонувати нам. Спеціальним обладнанням ми оперативно висушимо воду як на підлозі, так і на стінах і стелі, зробимо очищення і сушку постраждалих меблів. Неприємний всюдисущий грибок навіть не дізнається, що у Вас були сприятливі умови для його розмноження.

Вогонь така ж стихія, як і вода. Але його наслідки усуваються трохи складніше, зважаючи на гарь, кіптяву і специфічний запах, який буквально в'їдається в стіни і меблі. У такому випадку фахівці Pena Cleaning ( при особливо важких випадках ) очищають приміщення для подальшого ремонту або очищають приміщення від залишків декору, чистять спеціальними засобами вікна і меблі від кіптяви і гару, усуваючи тим самим запахи пожежі.
Pena Cleaning завжди готова Вам допомогти і підтримати Вас у складних ситуаціях, але ми завжди сподіваємося , що Ви будете звертатися в нашу клінінгова компанію виключно у випадках будівництва нового будинку , котрий будь-яка біда обійде стороною.

Замовити прибирання після потопів і пожеж в Києві Ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером
по тел. (044) 539-06-66 або написати нам на e - mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість збирання від 20 грн. за 1 м2.

Наші клієнти: