logo ukr1                                                           +38 (044) 539-06-66
+38 (067) 539-06-66

ПРОФЕСІЙНЕ ЩОДЕННЕ ПРИБИРАННЯ В КИЄВІ

Постійна чистота і порядок в приміщенні - означає чистоту і порядок у думках і діях. За допомогою Pena Cleaning та її арсеналу спеціальних засобів та обладнання ефективно видаляються забруднення будь-якої складності, продовжує життя домашніх меблів і офісної техніки. В приміщенні панує свіже повітря і позитивна енергетика, котра у свою чергу викликає позитивні емоції людей, що там пребувають.

щоденне прибирання

Щоденне прибирання складається з цілого переліку необхідних дій, що направлені на підтримання затишку та комфорту в офісі, квартирі або будь-якому іншому приміщенні. Наші спеціалісти дбайливо і обережно доглядають за оргтехнікою та “ніжними” поверхнями, котрі потребують постійного клінінгу.

Спеціалісти Pena Cleaning добре навчені методам користування різними матеріалами і засобами догляду за ними. Кожен наш професіонал досконало користуються хімічними миючими і чистячими засобами для щоденного використання.

Зазвичай щоденне прибирання включає в себе очищення підлоги і підлогових покриттів, прибирання пилу на меблях та оргтехніці, на радіаторах, а також на підвіконнях і віконних отворах, винос сміття і очищення попільничок чи місць для паління. У перелік послуг з щоденного прибирання входить прибирання та дезинфекція туалетних кімнат та місць прийому їжі.

Особливо важливо для підтримання свіжого повітря своєчасне видалення пилу з кімнатних рослин, оскільки вони є джерелом озону, вбираючи в себе вуглець, що виробляється у процесі життєдіяльності людини. Наші спеціалісти акуратно та делікатно піклуються за рослинами, не пошкоджуючи поверхню і підтримуючи довге життя вазонів.
Дана щоденна процедура з клінінговою компанією Pena Cleaning проходить швидко і не заважає робочій атмосфері, у зручний для вас час.

Замовити щоденне прибирання в Києві Ви можете, зв'язавшись з нашим менеджером
по тел. (044) 539-06-66 або написати нам на e - mail : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Вартість збирання від 20 грн. за 1 м2.

Наші клієнти: